Приватна школа

Про що мріють батьки? НЕ робити домашнє завдання вечорами, НЕ платити репетиторам, НЕ возити дитину на гуртки і екскурсії, НЕ готувати сніданки і обіди ... У «Амадея» продумали все до дрібниць. Тепер вам не потрібно додатково водити дитину вивчати Соробан або англійська, везти на кружки з малювання або йогу. Тут є все. Заняття в школі «Амадея» розроблені таким чином, щоб дітки пізнавали все нове з інтересом.

Упор в навчанні робиться на всебічний розвиток особистості, тому вивчається каліграфія, англійська та українська мови, математика і природознавство, особлива увага приділяється розвитку творчого мислення та фізичному розвитку. Цікаві проекти та захоплюючі заняття - все це в нашій новій школі Амадея.

Йдучи в ногу з часом, ми використовуємо всі методичні та технологічні переваги сучасного світу: індивідуальний підхід, інноваційні методики, сучасну матеріально-технічну базу, які роблять процес навчання комфортним і привабливим.

При прийомі в 1 клас проводиться вступна співбесіду для визначення рівня розвитку і знань, а також ступеня готовності до навчання в школі.