Наріца Неля Іванівна

Психолог, психотерапевт

навчаючий психотерапевт Міжнародного товариства Кататимного переживання образів (МОКПО).

 

Базова освіта

2000 - 2001 рр. Вінницький інститут післядипломної освіти педагогічних працівників, спецфакультет психології. Диплом практичного психолога.

 

Додаткова освіта в області психотерапії

2004 - 2007 рр. Міжнародне товариство Кататимного переживання образів і імагінативної методів в психології та психотерапії м.Геттінген (Німеччина). Диплом психотерапевта (березень 2007 року). Диплом навчального психотерапевта Мокпо (червень 2007 року).

 

Стаж роботи

З 2001 р психологія стала моєю професією. 7 років я пропрацювала практичним психологом у фізико-математичній гімназії №17 м.Вінниці. Зараз займаюся приватною практикою і навчанням психотерапії за методом символдрами.

 

Чому і навіщо Ви займаєтеся психотерапією?

Психологія - це моя друга професія, інтерес до якої підказало саме життя. І я рада, що цей інтерес я зуміла реалізувати в професії. І тепер я можу сказати, що займаюся і корисним, і улюбленою справою одночасно.

 

Кому Ви допомагаєте?

Тому, хто хоче змінити своє життя на краще і розуміє, що багато в його житті залежить від нього самого. Це якщо говорити про дорослих клієнтів. Також я працюю з дітьми за запитом їхніх батьків.

 

З якими клієнтами Ви працюєте?

З тими, хто готовий будувати своє життя відповідно до своїх бажань і цінностями, тобто жити своє життя, а не чужу, де кимось належить, що треба і як. З тими, хто готовий працювати над подоланням перешкод на шляху реалізації своїх бажань і життєвих цілей.

 

Як Ви знаходите своїх клієнтів?

Я лише надаю різнобічну інформацію про свою роботу, а клієнти самі знаходять мене.

 

Чи працюєте Ви із запитом і очікуваннями клієнта?

Обов'язково. Спочатку доводиться мати справу зі скаргами, які в процесі бесіди переформуліруются в запит.

 

З якими проблемами клієнтів Ви працюєте, а з якими ні?

Я працюю з особистістю, яка має ті чи інші проблеми, пов'язані з неприємними переживаннями, що не задовольняють відносинами. А ще мої клієнти можуть ставити в терапії завдання, пов'язані з самопізнанням, пошуком життєвих цінностей і смислів.

Записатись на консультацію

запис на консультацію