Про нас

Центр психо-соціального розвитку Амадея заснувала в 2005 році Інна Тадеушівна Яворська

За час існування до нас звернулися понад 8000 осіб, які шукали рішення своїх проблем - особистим і сімейним. При цьому 8 з 10 наших відвідувачів записуються на повторні консультації. Вони не тільки бачать позитивні зміни, які відбуваються в їх житті, але хочуть закріпити результат і розвиватися далі.

Ми є спільнотою, яка постійно розвивається. Ми об'єднали досвідчених і творчих спеціалістів, які мають фундаментальну психологічну підготовку і навчалися в різних сертифікаційних програмах професійного навчання. У той же час з нами співпрацюють і молоді спеціалісти, які створюють цікаві програми і розвивають нові напрямки. Всі наші спеціалісти постійно навчаються, що дає нам можливість застосовувати в своїй роботі найновіші методи і техніки психології. Оскільки кожен з нас веде свій напрямок корекції і психологічного консультування, в нашому центрі представлені всі сучасні психологічні техніки і напрямки, включаючи арт-терапію, сімейну психотерапію, психоаналіз, тілесно-орієнтовані техніки, гештальт-психотерапію, психодраму, когнітивно-поведінкову психотерапію.

Пізнати себе, зрозуміти себе, налагодити стосунки з близькими, вирішити внутрішні протиріччя, знайти необхідні ресурси для особистісного зростання, поліпшити своє життя, пережити втрату або розлуку з близькою людиною, зменшити тривогу за своє майбутнє і майбутнє своїх дітей, гармонізувати свої відносини в родині - ось те, за чим приходять до психолога.

Саме тому Наш Центр створений для того, щоб ваше життя стало світліше, а Ви щасливіше, щоб Ви могли розвиватися і вчитися, зустрічатися і співпрацювати, знаходити себе і знаходити один одного для професійних контактів, допомоги і просто спілкування.

Приходьте до нас, наші двері завжди відкриті для Вас!

Переваги нашого центру

Повна конфіденційність та безпека
Сертифіковані спеціалісти
Сучасні техніки і методи роботи
Можливість онлайн-консультації
Комфортне розташування в центрі міста

Наш досвід

Бiльше
14 рокiв
роботи
Бiльше
10 000
консультацій
Організовано
500+
тренінгів