Економія на собі

Економія на собі - симптом відмови від жіночності .. Величезна кількість жінок страждають на хворобу під назвою «економія на собі». Пропоную розібратися в цьому питанні більш детально.

Економія на собі - симптом відмови від жіночності .. Величезна кількість жінок страждають на хворобу під назвою «економія на собі». Пропоную розібратися в цьому питанні більш детально.

Що таке економія на собі:
- Жінка приходить в магазин або на ринок та купує продукти дітям, чоловікові, собаці, батькам, а на себе або не залишається вже грошей, або жінка вирішує обійтися і без того, що їй хотілося б купити. Економія на собі - це коли вам НЕ шкода грошей на дітей, на чоловіка, але коли постає питання витратити гроші на себе, ви говорите собі: «Іншим разом. Сьогодні я обійдуся ». І обходитесь.
- Економія - це коли у жінки є шампунь, одні колготки, одна пара взуття по сезону, і дві пари нижньої білизни на зміну. Навіть якщо і є щось ще - то все несмачне, старе і вийшло з моди. Але зате діти одягнені по моді.
- Коли ви дивитеся на своє зимове взуття або нижню білизну і розумієте, що це потрібно змінити, але всередині приймаєте рішення, що «зійде і так, ще походжу» і т д.
- Мова йде про економію, коли колготки зашиваються, або гірше, носяться зі «стрілами», коли білизна спідня довго не оновлюється, коли в гардеробі одна спідниця на вихід, коли треба було купити маску для волосся, нову туш, але виникають витрати і важливіші .
- Коли ви вирішуєте купити собі щось якісне і дороге, але приходете в магазин, берете річ, крутите в руках і в результаті купуєте не те, що хочете, а то, що набагато дешевше.
- Коли в вас живуть наче дві людини: одна дуже сильно хоче придбати цю річ, а інша нашіптує вам, що дорогувато і можна взяти нехай і гірше, але дешевше. І гроші залишаться. Ось тут важливо поставити запитання: На що залишаться гроші? На сім'ю, на дітей, на інших ...
- Економія - це коли у вас є гроші, але ви не радуєте себе нічим, не купуєте собі те, що вам сподобалося, в усьому себе обмежуєте, в магазині купуєте лише мінімум необхідних речей і то, без чого не можна обійтися.
- Коли у вас на першому місці хто завгодно, але не ви самі.

Будь-яка жінка, яка економить на собі, зрозуміє, про що я говорю, точніше, відчує. Тут навіть не потрібні додаткові пояснення, в чому полягає різниця між розумною тратою і економією. Ми завжди знаємо, коли економимо на собі.

Економія на собі перетворюється з часом в звичку і патологію, яка дуже важко лікується. Бо жодні аргументи про те, що потрібно любити себе не працюють, включається механізм, і він не дозволяє робити ніякі «зайві» витрати.

Жінка, яка економить на собі:

втрачає жіночу чарівність;

з її життя йде легкість і чари;

особа обтяжена проблемами;

чоловіки не цікавляться, ну хіба, що використовують;

з'являється втома і невдоволення життям;

щастя стає недосяжним.

Це не життя, це вдих без видиху, вічні обмеження і голодний пайок, який жінка влаштовує собі по своїй волі.

Чому ми економимо на собі?
За економією на собі ховається великий страх і почуття провини. «Зараз я витрачу, а завтра не залишиться грошей, і я стану причиною «нещастя», «смерті» близьких». Глибинний страх, що йде з дитинства.
Якщо я не витрачаю на себе, то мене ніхто не звинуватить у нещастях, які можуть статися з моєї вини. Це бажання залишатися невинною. Дуже дитяче бажання. Доросла жінка може нести відповідальність за свої дії.

Ось так жертвують власне життя, власну красу в ім'я «порятунку» оточуючих. А жертовність ніколи не буває безкорислива.

І мова знову йде про гординю. Нібито від вас залежить життя оточуючих, ви така всемогутня, що можете запобігти нещастю своїх близьких. Це дуже самовпевнено.

Чому це ознака втрати жіночності? Тому що жінка, яка економить, працює на чоловічих енергіях - жорсткий контроль і відповідальність, захист і порятунок.

Якщо жінка включає режим економії, значить, вона «вимикає» жінку. І не важливо, на чому ви заощаджуєте - на косметичних процедурах або на трусах. Важливий принцип.

Доросла жінка не хвилюється через гроші, тому що вона не обтяжує себе «контролем» і «відповідальністю» за життя інших людей. Вона не страждає самовпевненість і почуттям Величі, нібито вона прийшла на цю Землю відповідати за життя інших людей.

Якщо є гроші, то ЖІНКА їх легко витрачає на себе, а ні, теж сильно не переживає. Якщо ви вдихаєте, ви повинні і видихати. Не можна тільки вдихати і весь час економити на видиху.

Якщо ви відчуваєте страх опинитися без грошей, то це означає, що в глибині душі ви дитина.

Якщо ви економите на собі, знайте - справа не в грошах, а в принципі жертовності. Ви жертвуєте своє життя і у вас є справи важливіші, ніж ви.

Жінка, яка економить на собі гроші, економить і час. Припустимо, приберемо гроші, яких шкода. Ви можете відкрити інтернет і знайти масу різних рецептів скрабів, масок, кремів і інших косметичних засобів і приготувати все своїми руками. Шкода купувати дорогі сукні - вчіться шити, вивчайте тканини, кольори, фасони. Але у жінки, яка економить на собі, немає і часу на себе і бажання щось робити зі своїм життям. Вона здивована іншими проблемами, які здаються їй більш важливими, ніж її власне життя. Так що справа не в грошах.

Як у матері дитина повинна бути одягнена і нагодована, також і жінка у себе повинна бути одягнена і нагодована не за залишковим принципом. Перестаньте займатися чужим життям, займіться своїм!

Ніколи не економте:

на здоровому харчуванні. Жінка не повинна економити на здоровій їжі. У вашому раціоні повинні бути цілий рік овочі, рослинні масла, горіхи.

на косметиці. Прямий обов'язок жінки бути красивою. Коли ви наносите макіяж, ви повинні відчувати себе королевою, в цей момент теж формується ваша гідність. Скрабів, пінок, масел, бальзамів, кремів у жінки має бути у великій кількості. Так як жінка повинна відчувати своє тіло, доторкатися до нього, доглядати за ним.

на догляді за волоссям. Якщо у вас проблеми з грошима - можете все робити самі. Будь ласка, витратьте час і навчіться укладати волосся, обов'язково користуйтеся бальзамами і масками. Можна відростити волосся, самостійно відстригайте посічені кінчики. Зараз існує стільки б'юті-блогерів, які все підкажуть і навчать, було б бажання.

на нижній білизні. Особливу увагу жінка повинна приділити нижній білизні. Проведіть ревізію і все зайве і старе викинете. Взагалі нижня білизна - це тест. Яка у вас білизна, таке і ставлення до тіла і до жіночності.

на домашньому одязі. Найчастіше ми забуваємо про домашній одяг. Це теж тест, в чому ви ходите вдома, коли вас ніхто не бачить. Ви вибираєте красиві і жіночні вбрання або домашній одяг формується за принципом, що вже не потрібно, то ношу вдома. Займіться своїм домашнім гардеробом ґрунтовно. Ніяких халатів, тільки сукні та спідниці. Ви відразу побачите, як зміниться ваше життя.

і на свій емоційний стан. Жінка повинна піклуватися про свій внутрішній світ, про душевний стан. Вона повинна зберігати внутрішню чистоту, простір вільний від страху і тривоги.

Тому обов'язково вкладайте свої ресурси: час, енергію і гроші в те, що допоможе вам розслабитися, відпустити емоції, зняти стрес. Це можуть бути танці, медитація, масаж, консультації фахівців, жіночі групи і навіть просто книги. Але не захоплюйтеся, іноді підняти настрій може і пара нових туфель.

Перестаньте СВІДОМО економити на собі. Почніть себе балувати і купувати собі все те, що зробить ваше життя цікавіше, смачніше, красивіше і щасливішим. Чи не чуже, а ваше. І пам'ятайте - це дуже важлива праця і важливий ваш обов'язок «БУТИ ЩАСЛИВОЮ» і стати нарешті дорослою жінкою!
Текст взято з мережі

Вас може зацікавити

18 грудня 2018
В статье рассматриваются 7 основных форм вины, такие как: - родители-ребенок; - ребенок-родители; - вина, внушаемая обществом; -…